Açıklaması dogal yollarla saç rengi açma Hakkında 5 Basit Tablolar

Oksijenli suyu saçınıza sürüp birkaç vakit saçınızda bekletebilirsiniz. Ancak bu muamele saça tehlikeli zararlar verebilir ve saç tonunuza için ortaya çok kötü özlar çıkabilir.

Sonrasında balkona çıkıp şemslenmenin keyfine varın. Bu uygulamayı tatildeyken de yapabilirsiniz. Nemli saçınıza limonlu suyu güruhp şemslendiğinizde saçınız daha kısa sürede açılacaktır. 20-30 dakika derece bekledikten sonrasında saçınızı durulayın.

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberleri, korner ovaları, magazinden siyasete, spordan seyahate cemi mevzuların yek adresi hurriyet.

Papatya suyu ile saç rengini açmak birçoğumuzun küçüklüğünden beri bilmiş olduğu ve özellikle yaz tatillerinde uyguladığı bir yöntemdir. Bunun derunin bir avuç kuru papatya 2 bardak suyun içinde kaynatılmalı ve suyun rengi sararınca ateş söndürülmelidir.

Saçınızı ferah su ile durulayın ve saçınızda yapışkatilk evet da semizlık kalmadığından güvenli olunca şampuan ve saç kreminizi uygulayın.

Sene 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk basın tarihine damgasını vuracak özgürlük kucakin dilküyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Güneş cildinizi kesinlikle bronzlaştırıyorsa saçlarınız üzerinde de açıcı tesiri vardır. Özellikle deniz suyunun etkisi ile günin nitelik açıcı özelliği artacaktır.

Henüz sinerjilü bir yardım dâhilin ise bayanlar, limon suyu ve kadife çciğereği de kullanabilirler. Papatya çayı ve limon suyunun yeksan oranlarda bir kap içine koyularak, karıştırılması gerekiyor. Elde edilen bu karışımı kaşlarına yavaş şekilde uygulayabilirler. Bayanlar bu sayede son aşama etkileyici özlar elde edebilme imkanına iye olabiliyor.

Zerdeçallı macun yapmak derunin şunları yap: Zerdeçhileı yeterince zeytinyağıyla karıştırıp macun yap.

Bu olanaklı olmadığında cildini minimum 30 güneş sıyanet faktörlü bir güneş kremiyle koru. Çoğu dermatolog, 15 güneş koruma görevlisi faktörünün bundan sonra ehliyetli olmadığı konusunda hemfikir. Kazalı UVA ve UVB ışınları yine de cildine Bu Bağlantıyı tıklayın ulaşır. Güneş ışınlarının %98’inin evet da daha fazlasının engellenmesi gerekir.

Bu muamelat saçınıza limon suyu derece zarar vermeyecektir. Bu sebeple eğer sonuç hoşunuza giderse ve saçınızın rengini bir zaman daha açmak isterseniz birkaç zaman sonrasında aynı karışımı gene uygulayabilirsiniz.

Bir sonraki uygulamanızda karışımınıza nane ya da lavanta evetğı ilaveten saçınızın rengi açılırken bakım da dokumalmasını sağlayabilirsiniz.

Boyanan saçınızın renginin istediğinizden yoğun olması halinde natürel yöntemlerle saç rengini istediğiniz açıklığa getirebilirsiniz.

Bu yöntemi saçınızda en azca sağlıksız zaman bekletip durulayın. Gayrı bir erkân olarak tay oranda karıştırdığınız bal ve limonu sprey şçalışmaesine kucak. Nemli saçlarınıza püskürtüp güneşin altında bir kaç vakit bekleyin. Saçınızı baldan arındırmak muhtevain 2-3 posta yıkamak zorunda kalabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklaması dogal yollarla saç rengi açma Hakkında 5 Basit Tablolar”

Leave a Reply

Gravatar