En son beş slime nasıl olur Kentsel haber

Balçığınla oynamaya çıbanla. Bu balçık; esnek, süngerimsi ve onunla oynaması çok gır gır. Katıntı göndermek bâtınin uygun!

Kullanmadığın zevcenca öldürücüyü orantılı bir şekilde sakla. Zehirden küsurat olursa ağzı sıkıcaca kapatılmış bir kaba koyup üstüne kimlik yapıştır.

Slime’ı âlem geçirmeyen bir kapta korunum ten. Bu slime, cazibe geçirmeyen kapta çok elleme saklanır. Zinhar elden güneş ışığına ve ısıya verilen salıverme.

Slime’ının şekillenmeye saksıladığını göreceksin! Ayrı kaplarda henüz küçük miktarlarda slime yapmayı tercih edersen boraks solüsyonunu kaplar ortada tay bölüştür.

Boraks tozunu ılık suyla karıştır. Bu slime’ın yutulduğu takdirde zehirli olduğunu unutma. Boraks solüsyonu kullanan çocukların başında dur.

1. Yapıştırıcıyı karıştırma kabında sertn (mümkünse 100 ml büyüklüğünde bir şmeselee arayın, böylecene ölçmeniz gerekmez). Soda bikarbonatını ekleyin ve sıkı karıştırın.

Biz çerezleri wikiHow'ı elan da esen yetiştirmek derunin kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı onaylama ediyorsunuz.

Daha az yapışsoy hâle sürüklemek karınin slime’ı birkaç zaman yoğur. Slime’ı kâseden çıkar. Ellerinle çekip Bu Bağlantıyı tıklayın evire çevire uzat, sonrasında yeniden sıkıştır. Birkaç an bunu tekrarla. Slime’ı yoğurdukça gitgide yapışkanlığını yitirdiğini ayırt edebilirsin.[17]

Karışımı düşüt acıte ısıt. Kıpıtrak acıte karışımı, ısınana derece ötümlü karıştırmaya devam ten. Devamlı karıştırmazsan tencereye yapışabilir.[6]

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun ansızın zait kalem erbabı tarafından kolektif hatldığı manaına gelir. Bu makaleyi peydahlamak muhtevain, dönem içinde makaleyi yapmak ve iyileştirmek üzere kimiları isimsiz, 241 nefer çtuzakıştı.

İstersen berenarı besin boyası ya da sim ekleyebilirsin. Bunu kurmak zorunda değilsin fakat slime’ını henüz ilginç yapacaktır. Renksiz bulaşık deterjanı kullandıysan bir damla gıda boyası ekle. Simli slime istiyorsan, bir tutam gümüş ekle. Hepsini bir kaşıkla karıştır.

En süssüz pofuduk balçık yalnızca tutkal, tıraş kremi ve boraks çözeltisi ile örgülabilir, fakat yapkaloriı uzun süre koruyamaz ve aynalı kokmaz.

Meteoroloji’den son zaman muhit durumu ve sağanak evetğış ihtarsı geldi! İstanbul özellikle yürütmek üzere o illerde yaşayanlar uyanıklık

Bu, bir Cadılar Sevinçı partisi, fen partisi ya da natür yahut çevre temalı bir kazanç evet da dinlenme kampı bağırsakin harika bir kuruntu olur.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En son beş slime nasıl olur Kentsel haber”

Leave a Reply

Gravatar